Pistolety na kulki – produkt o szerokim zastosowaniu

Dzieci uwielbiają udawać, że są kimś innym niż w rzeczywistości. W kręgu ich zainteresowań są zabawy w kowboi i bandytów. Do ich przeprowadzenia potrzebne są na pewno pistolety na kulki, no i oczywiście gromada kolegów, którzy będą odgrywać wyznaczone rolę.

Zasady bezpiecznej zabawy

Po pierwsze dzieciaki powinny wiedzieć, że pod żadnym pozorem nie wolno strzelać do siebie nawzajem. Lepiej obrać nieruchomy cel, gdyż jest to znaczniej bezpieczniejsze. Po drugie nie powinno się bezmyślnie i celowo straszyć innych pistoletami na kulki, bo o przypadkowy wystrzał nie trudno. Taka zabłąkana, plastikowa kulka może narobić sporo kłopotów. Poczynając od guza na głowie, a na utracie oka kończąc. W zabawie w kowboi i złodziei bardziej chodzi o schwytanie tych drugich i ich ukaraniu niż ich trwałym okaleczeniu.

Zobacz pełną ofertę pistoletów na kulki: https://www.protarget.com.pl/pol_m_Samoobrona_Bron-na-kule-gumowe-502.html

Inne zastosowanie pistoletów na kulki

Tego typu broń świetnie nadaje się do strącania nieruchomych celów. Mogą nimi być plastikowe kręgle bądź szklane butelki. Przy czym trzeba uważać, by nie pokaleczyć się przy zbieraniu szklanych odłamków. Pistoletów na kulki używają także wyczynowi strzelcy. Przy czym w strzelectwie sportowym chodzi o trafienie w sam środek tarczy oddalonej o jakieś 50 metrów, gdyż można zyskać na tym najwięcej cennych punktów. Wygrywa ten zawodnik, który jest najbardziej precyzyjny.